avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1082 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... acord de colaborare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

acord de colaborare

s-a incheiat un acord de colaborare intre mai multe persoane juridice.
plata facturilor privind utilitatile - se face proportional pentru fiecare parte.
se poate face factura fiscala numai pe numele unui partener chiar daca sunt mentionati mai multi in contract?
care ar fi solutia?
Cel mai recent răspuns: 23geo , utilizator 09:03, 7 Martie 2012
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Deductibilitate cheltuieli de intretinere pentru spatiu inchiriat alina240 alina240 Buna ziua Am o intrebare daca ma poate ajuta cineva. In calitate de PJ am inchiriat o cladire de la o persoana fizica, pe baza de contract de inchiriere ... (vezi toată discuția)
Va rog ajutati-ma: inregistrarea facturilor de utilitati daca spatiul este inchiriat ElenaComanescu ElenaComanescu Buna sera, Am si eu rugamintea sa imi spuneti cum se procedeaza cu facturile de utilitati daca noi am inchiriat un spatiu cu contract si facturile de ... (vezi toată discuția)
Colaborare cu persoane fizice neautorizate in baza unui contract de comision? prindeo prindeo Buna ziua, Am deschis recent o firma care se ocupa cu intermedieri, si am nevoie sa colaborez cu persoane fizice pentru a prospecta piata si a-mi gasi ... (vezi toată discuția)