Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... acord de colaborare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

acord de colaborare

s-a incheiat un acord de colaborare intre mai multe persoane juridice.
plata facturilor privind utilitatile - se face proportional pentru fiecare parte.
se poate face factura fiscala numai pe numele unui partener chiar daca sunt mentionati mai multi in contract?
care ar fi solutia?
~ Conținut șters la cerere ~