Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general formularul 150
Discuție deschisă în Contabilitate în general

formularul 150

buna ziua ,se poate depune formularul 150 cu tot ce trebuie :confirmarea ,imputernicirea ,copie ci ,prin posta pentru ca firma este in bucuresti si sa nu mai bat drumul pana acolo ?
Daca nu aveti nevoie sa transmiteti in urmatoare 15-20 de zile atunci trimiteti prin posta cu confirmare de primire,dar va sfatuiesc sa mergeti personal sa depuneti la administratia sect. de care apartine firma .pentru ca dureza cel putin 3=5 zile pina puteti transmite on line.
Puteti sa depuneti 150 la orice administratie chiar si din orasul d-tra.
multumesc frumos voi merge astazi la finante sa vad ce pot face ,o zi cat mai buna .
am rezolvat se poate depune la orice chiseu multumesc frumos de indrumare.si mai am o intrebare se poate depune formularul 150 atat timp cat exista deja cineva desemnat cu semnatura pt acea firma sau trebuie sa astept sa depuna cealalta persoana 151 si abia dupa aceea sa depun eu 150 o zi cat mai buna