Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... termosistem
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

termosistem

buna ziua cine stie ce sentampla cu termosistemele?a parut o noua lege ce impune sa se faca proiect pt termoizolatii?a fost o cunostinta care se ocupa cu asa ceva la primarie in dej si i sa spus acest lucru si ca ar costa 8 euro/mp(proiectu),ceea ce ar trebui facut de locatarii blocului.dak stiti ceva va rog
Ceea ce va pot eu sfatui este sa mergeti din nou la primarie, la birou disciplina in constructii, cu ceva scris, nu asa, pe vorbe. Dvs. proprietarii intocmiti o cerere in scris, solicitati ce doriti sa aflati, o inregistrati si asteptati raspunsul acasa. Dupa aceea vorbiti despre proiect si pretul acestuia. 8 euro/mp ? Si atunci termosistemul cat mai costa mp? Scump domnule, scump, poate ”dincolo” gasiti mai ieftin!