Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Care este adresa Tribunalul Bucuresti- Sectia a- VII - ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Care este adresa Tribunalul Bucuresti- Sectia a- VII - a Conflicte de munca si asigurari sociale

Care este adresa Tribunalul Bucuresti- Sectia a- VII - a Conflicte de munca si asigurari sociale ?
Unde este localizat?
Cum se poate ajunge acolo?
Sediul Tribunalului Bucureşti se află în Bulevardul Unirii nr.37, sectorul 3, cod poştal 030823 .. de la magazinul Unirea o statie de autobuz spre Pta Alba Iulia....este vorba despre sectia a VIII-a si nu a VII-a...
Intraţi pe portalul instanţelor de judecată, alegeţi de pe hartă tribunalul bucureşti, contact şi acolo veţi găsi adresa. Sau tastati pe google tribunalul bucureşti, contact şi colo veţi găsi adresa.