Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CONTESTARE LA DECIZIA DE SANCTIONARE
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CONTESTARE LA DECIZIA DE SANCTIONARE

Buna seara,
Am primit decizia de sanctoinare cu avetisment scris pentru abatere disciplinara.As dorii sa fac contestare la decizia de sanctionare. Eu locuiesc in sector 6. Cererea se depune la tribunalul sectorului 6- sectia conflicte de munca din str Stirbei Voda nr115?. Multumesc.
Contestatia se depune la Tribunalul Bucureşti - Secţia a VIII-a Litigii de Muncă şi Conflicte de Muncă , Bulevardul Unirii nr.37, sectorul 3.