Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Plata impozit PFA cu cardul?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Plata impozit PFA cu cardul?

Se laudau acum cativa ani ca un PFA poate sa-si plateasca impozitul online cu cardul. M-am uitat pe ghiseul.ro dar acolo sunt doar cateva primarii. Ce posibilitati de plata non-cash sunt?
Multumesc.
Transfer bancar, sau prin internet banking in contul trezoreriei de domiciliu.
Multumesc. Am contul de la trezorerie pentru impozite din activitati independente. Cand fac transferul la detalii de plata trec doar CNP-ul?