Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... alocatia monoparentala
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

alocatia monoparentala

Buna seara!As dorii sa stiu daca alocatia monoparentala,banii se dau din momentul in care sa facut cererea sau se da si din urma?Va multumesc anticipat!Cu respect si consideratie Pirvu Anina.
Alocati se acorda incepind cu luna urnatoare depunerii cererii.