Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Obiect activitate PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Obiect activitate PFA

PFA poate opta pentru CAEN cod 7311 - activitati ale agentiilor de publicitate?
PFA poate opta pentru mai multe obiecte de activitate?
Puteti sa va autorizati pfa pentru acel cod caen. Informatii aveti si la adresa [ link extern ]
Trebuie sa vedeti ce acte privind pregatirea profesionala va cer cei de la Registrul comertului.
Puteti pe langa acest cod caen sa mai treceti si altul.
mergeti pe SRL impozit 3% daca nu va lasa PFA, Succes!