Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Caut avocat care sa ma reprezinte intr-o actiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Caut avocat care sa ma reprezinte intr-o actiune

buna ziua!
caut un avocat care sa doreasca sa ma ajute intr o actiune prin care solicit instantei sa constate ca sunt proprietarul unei diferente de teren.
multumesc
(bucuresti)
monica_, utilizator
In sectiunea Consultanti gasiti avocati din Bucuresti ... puteti lua legatura cu unul dintre acestia...
www.avocatnet.ro/content/con...
Intrati pe Baroul Bucuresti la sectiunea Tabloul avocatilor si acolo gasiti toti avocatii din bucuresti si datele de contact.
mutumesc mult pentru indrumari, mai am o intrebare , va rog, e obligatoriu sa ma reprezinte un avocat in aceasta procedura? sau pot incerca si singura? unde anume trebuie sa merg pentru a deschide aceasta actiune?
nu ma pricep, n am mai avut astfel de probleme si de aceea intreb.
Puteti sa va reprezentati si singura dar este de preferat sa fiti reprezentata de un avocat.
Actiunea se depune la judecatorie.
Ar fi indicat sa indicati pe scurt situatia de fapt pt. a primi cateva sfaturi.