Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... predare echipament si materiale
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

predare echipament si materiale

daca sunt concediat dintr-o firma de cablu si internet,cand este normal sa predau echipament si materiale si in ce conditii? va multumesc.
cristi 22577, utilizator
In perioada de preaviz se poate face acest lucru .... Predarea-primirea se face prin inventarierea totala a bunurilor din gestiune, intocmindu-se un proces-verbal ce se semneaza de persoana care preda si de persoana care primeste.
Cornel Vasile, Consilier juridic