Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... pensii - cresc sau nu?
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

pensii - cresc sau nu?

salariile la bugetari se maresc dar de pensii ce se aude?
~ Conținut șters la cerere ~
intrucat economia duduie:)) ("deoarece s-au indeplinit conditiile stabilite"- traian basescu), se maresc intai salariile (ne mai "da 200 lei":)))

E OFICIAL! Coalitia a decis majorarea salariilor din iunie. Guvernul va stabili procentul

[ link extern ]
ContSters233047, utilizator