Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... srl-d
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

srl-d

Buna ziua
am infiintat un SRL-D la inceputul anului trecut si nu mi-a fost aprobat. intrebarea mea este:mai pot beneficia de cei 10000 de euro daca fac un alt proiect?sau sa-l refac pe primu? multumesc
Care este motivatia respingerii proiectului?