Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... cartea tehnica a blocului de locuinte
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

cartea tehnica a blocului de locuinte

Buna ziua,
Blocul in care locuiesc si care a fost construit in anul 1975, in Bucuresti sos.Mihai Bravu nr.1, sector 2, nu are carte tehnica.
Sunt interesat cam ce demersuri trebuie facute de administrator/presedinte de Asociatie, pentru intocmirea ei?
Va multumesc pentru sprijin!
Cu stima,
G.Dragu
Mai incercati si la fostul ICRAL(unitatea care a administrat cladirea), care in prezent nu mai exista. A fost transformata in Orizont SA (tel. 021.315.72.07; str. Hristo Botev nr. 15, sector 3.