avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 857 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Adeverinte de vechime in cazul societatilor lichidate
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Adeverinte de vechime in cazul societatilor lichidate

Cine elibereaza o adeverinta de vechime in cazul unei societati care nu mai exista.Itm-ul sau firma care a preluat arhiva societatii respective?
Cel mai recent răspuns: DORAMS , utilizator 23:44, 26 Februarie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Luati legatura cu SIERRA QUADRANT SPRL - lichidator judiciar al Geolex (Intreprinderea de prospecţiuni şi explorări geologice Harghita)
Știți cine deține arhiva de la fosta fabrică de materiale de construcții Prefă Brașov? Cei de la arhivele naționale mi-au spus că cei de la Prescon au preluat -o însă și aceasta e lichidată
Pentru Prescon SA intrebati administratorul judiciar:
CITR Filiala Sibiu SPRL
Mun. Sibiu, Str. Padurea Dumbrava nr.14, ap.4M
Nu pot lua leg cu cei din Sibiu pt arhiva de la Prefabricate Brasov
Ultima modificare: Luni, 12 Aprilie 2021
Alina Avila, utilizator
Cine detine arhiva Prefabricate Brasov

Alte discuții în legătură

Cautare de adeverinte ,pe unde or fi firmele teugeniu@yahoo.com teugeniu@yahoo.com BUNA ZIUA , am nevoie la casa de pensi ,pentru calcularea pensiei ,de grupa ,,care mi se cuvine ,,am lucrat perioda de 1975 si 1983 la santierul ,grup santier ... (vezi toată discuția)
Cum poti avea acces la arhivele unei firme care nu mai axista? sofia valentina sofia valentina am nevoie de o adeverinta de la o firma care s-a desfiintat dupa 1990. (vezi toată discuția)
Arhivele iiruc ioan1892 ioan1892 Buna ziua,am si eu o intrebare,tatal meu a lucrat la IIRUC,si are nevoie o adeverinta de la detinatorul legal al arhivelor IIRUC Service Bucuresti din perioada ... (vezi toată discuția)