Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Adeverinte de vechime in cazul societatilor lichidate
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Adeverinte de vechime in cazul societatilor lichidate

Cine elibereaza o adeverinta de vechime in cazul unei societati care nu mai exista.Itm-ul sau firma care a preluat arhiva societatii respective?
Luati legatura cu SIERRA QUADRANT SPRL - lichidator judiciar al Geolex (Intreprinderea de prospecţiuni şi explorări geologice Harghita)
Știți cine deține arhiva de la fosta fabrică de materiale de construcții Prefă Brașov? Cei de la arhivele naționale mi-au spus că cei de la Prescon au preluat -o însă și aceasta e lichidată
Pentru Prescon SA intrebati administratorul judiciar:
CITR Filiala Sibiu SPRL
Mun. Sibiu, Str. Padurea Dumbrava nr.14, ap.4M
Nu pot lua leg cu cei din Sibiu pt arhiva de la Prefabricate Brasov
Alina Avila, utilizator
Cine detine arhiva Prefabricate Brasov