avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 844 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Locul de parcare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Locul de parcare

Buna ziua,
As vrea sa stiu daca anul acesta trebui sa mai fac alta cerere pentru locul de parcare? Taxa am platito dar cerere nu am mai facut.
Va multumesc.
Cel mai recent răspuns: George Moraru , Consultant fiscal 16:20, 15 Martie 2012
Daca ati platit taxa pentru acel loc nu ar avea nici-un sens sa-l solicitati inca o data nu?
Am inteles ca este o noua lege. Dar la primarie nu ti se spune nimic.
Care lege? Ati facut un contract il onorati sunt tare curios cine il va putea ataca?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Loc de parcare cris_sa cris_sa Buna ziua, Am o cunostinta care si-a cumparat un apartament anul acesta. Fostul proprietar i-a spus ca este inclus si locul de parcare platit la ADP ... (vezi toată discuția)
Ce se intampla atunci cand primaria iti ia locul de parcare fara sa te anunte? alexandra_gya ANGHELESCU alexandra_gya ANGHELESCU De asemenea ,as dori sa stiu cum as putea sa procedez in cazul in care masina nu este pe numele meu,dar sunt ruda cu proprietarul pentru a lua locul inapoi de ... (vezi toată discuția)
Loc parcare andreean1 andreean1 Buna ziua! Anul trecut am depus o cerere de atribuire a unui loc de parcare in sectorul 6, cerere care a fost solutionata in aprilie 2018. In mai 2018 am ... (vezi toată discuția)