Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Locul de parcare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Locul de parcare

Buna ziua,
As vrea sa stiu daca anul acesta trebui sa mai fac alta cerere pentru locul de parcare? Taxa am platito dar cerere nu am mai facut.
Va multumesc.
Daca ati platit taxa pentru acel loc nu ar avea nici-un sens sa-l solicitati inca o data nu?
Am inteles ca este o noua lege. Dar la primarie nu ti se spune nimic.
Care lege? Ati facut un contract il onorati sunt tare curios cine il va putea ataca?