Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Mai pot recupera taxa de poluare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Mai pot recupera taxa de poluare

In anul 2008 am cumparat din Germania un cap tractor Iveco si am platit suma de 5.294,00 ron reprezentand decizie nr. 677369/10.09.08. Pot cere restituirea acestei sume su ce trebuie sa fac?
Da se poate recupera taxa platita de dvs.