avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 939 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... declarare la finante sediu secundar
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

declarare la finante sediu secundar

Am sediul social in Ploiesti si sediu secundar in Mizil.La sediul social nu am activiate,la sediul secundar am 4 angajati.Am inteles ca in termen de 30 de zile trebuie sa declar sediul secundar la AFP Mizil si ca avand 4 angajati nu am obligatii de plata.Am inteles corect?Multumesc anticipat pt.lamuriri!
Cel mai recent răspuns: inacris , utilizator 21:29, 23 Martie 2012
Chiar nu ma poate ajuta nimeni cu un sfat?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Puncte de lucru rak0770 rak0770 O societate din constanta are 2 puncte de lucru in Galati si Ploiesti cu 4 si respectiv 12 salariati. Contractele se fac si se inregistreaza la Revisal. La ... (vezi toată discuția)
Declaratia de venit estimativa.urgent!!!!!!!!!! stefyka stefyka Buna seara.Numele meu este Stefania si in data de 24 11 2009 am infiintat ointreprindere individuala.Din cate am inteles trebuie depusa la Finante declaratia ... (vezi toată discuția)
Declarare punct de lucru corinachivu corinachivu Va rog mult sa ma ajutati, cu textul de lege, potrivit caruia punctul de lucru cu minim 5 salariati, aflat in alt judet decat sediu social al firmei, trebuie ... (vezi toată discuția)