Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... declarare la finante sediu secundar
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

declarare la finante sediu secundar

Am sediul social in Ploiesti si sediu secundar in Mizil.La sediul social nu am activiate,la sediul secundar am 4 angajati.Am inteles ca in termen de 30 de zile trebuie sa declar sediul secundar la AFP Mizil si ca avand 4 angajati nu am obligatii de plata.Am inteles corect?Multumesc anticipat pt.lamuriri!
Chiar nu ma poate ajuta nimeni cu un sfat?