Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cerere recurs
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cerere recurs

vreau sa fac recurs impotriva unei hot data de curtea de apel bucuresti, cand intocmesc cererea de recurs la sfarsitul cererii ma adresez d-lui presedinte la curtii de apel sau ICCJ???
multumiri!!!
Domnului Presedinte al Curtii de Apel X, pentru ca acolo depuneti recursul.
mii de multumiri!