Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratia 101
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratia 101

Am depus declaratia 101, astazi, inainte de ora 8. La verificarea starii declaratiei am primit doar mesajul ca este o declaratie fiscala, nu-mi apare si mesaj de prelucrare. Ce e de facut?

Multumesc,
Kiss Lilla
Asteptati cu rabdare. Va aparea si mesajul de prelucrare, aproximativ in 24 ore.

Cu stima.
Multumesc
eu am depus ieri aceasta declaratie si inca nu mi-a aparut mesajul de prelucrare .
personalul anaf se misca foarte incet si probabil sunt putini
iar noi suntem vinovati ca ne lasam pana in ultima clipa.
aceasta declaratie se considera depusa doar dupa afisarea mesajului de prelucrare.
Ceva nu e bine, pentru ca daca trimit prin posta, data depunerii se considera data postei.