Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri europene nerambursabile
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri europene nerambursabile

buna ziua. am 29 de ani si impreuna cu sotul meu si parintii detinem si ingrijim 2 solarii cu suprafata totala de 140m2. nu detin studii in agricultura dar m-ar interesa atragerea de FONDURI EUROPENE.mentionez ca la acest moment sunt la al 2lea an de productie.
- care sunt pasii pe care trebuie sa-i urmez pentru a obtine acele fonduri si de a-mi dezvolta activitatea?
- e nevoie in aceasta situatie sa mai detin si bani pentru co-finantare?
- in ce masura ma incadrez?
multumesc anticipat
Cititi aici:
[ link extern ] /
posibil sa puteti accesa masura 141, dar trebuie sa cititi ghidul solicitantului si calculul UDE