Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general vizualizare depunere bilant
Discuție deschisă în Contabilitate în general

vizualizare depunere bilant

Buna ziua,

Am depus un bilant simplificat (S1005) la ghiseu ,totul a fost OK, ar mi s-a recomandat sa ma uit si pe net pentru a vedea starea bilantului (valid sau nu).
Am constatat ca nu pot aflu nici o informatie deoarece vizualizarea se face numai pentru S10001.X-(
buna seara , imi pare rau sa va contrazic : la stare D112 Vizualizare documente

Introduceti indexul/respectiv numarul de inregistrare si CIF-ul unui document depus in ultimele trei luni. Daca este corect veti primi o lista a documentelor depuse in aceasta perioada de tip: D100, D112, D200,D300, D390, D394, D710, S1001 si situatii financiare
si bifati depuse la ghiseu.:thumbup: