avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 711 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general vizualizare depunere bilant
Discuție deschisă în Contabilitate în general

vizualizare depunere bilant

Buna ziua,

Am depus un bilant simplificat (S1005) la ghiseu ,totul a fost OK, ar mi s-a recomandat sa ma uit si pe net pentru a vedea starea bilantului (valid sau nu).
Am constatat ca nu pot aflu nici o informatie deoarece vizualizarea se face numai pentru S10001.X-(
Cel mai recent răspuns: vidiva , utilizator 21:02, 27 Martie 2012
buna seara , imi pare rau sa va contrazic : la stare D112 Vizualizare documente

Introduceti indexul/respectiv numarul de inregistrare si CIF-ul unui document depus in ultimele trei luni. Daca este corect veti primi o lista a documentelor depuse in aceasta perioada de tip: D100, D112, D200,D300, D390, D394, D710, S1001 si situatii financiare
si bifati depuse la ghiseu.:thumbup:

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Rectificativa la d101 mioara2012 mioara2012 Buna ziua! Va rog sa ma ajutati cu o informatie pt care va multumesc anticipat. Am primit o adresa de la Finante in care sunt atentionata ca exista ... (vezi toată discuția)
Verificicare pe net a dec112 kinga79 kinga79 am depus decl. la ghiseu, trebuie validat si pe net? (vezi toată discuția)
Bilant 12.2011 on-line denisa2011 denisa2011 buna ziua daca am depus on-line un bilant mai trebuie sa-l duc in format electronic si hartie la Finante??? Va multumesc (vezi toată discuția)