Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate H.G. cu privire la atribuire spatii parcare
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

H.G. cu privire la atribuire spatii parcare

Are idee cineva unde pot gasi Hotararea de guvern care reglementeaza atribuirea de catre primarii a spatiilor de parcare de langa blocuri?
Stiu ca a aparut prin Iulie-August 2004 dar nu am gasit-o online niciunde.
Multumesc!
Gabi

>Are idee cineva unde pot gasi Hotararea de guvern care reglementeaza atribuirea de catre primarii a spatiilor de parcare de langa blocuri?
>Stiu ca a aparut prin Iulie-August 2004 dar nu am gasit-o online niciunde.
>Multumesc!
>Gabi
Trebuie sa intrebi la sediul Primariei ,sunt obligati sa-ti spuna !Nu cred ca exista o hotarare de guvern in aceasta idee ci doar o hotarare de consiliu municipal ! teritoriul este al orasului si nu al guvernului ! (sic) cu stima wh !