Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Ce Cod CAEN e necesar pentru .. Dezmembrari auto si ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Ce Cod CAEN e necesar pentru .. Dezmembrari auto si vanzari auto ?

Ce Cod CAEN e necesar pentru .. Dezmembrari auto si vanzari auto ? multumesc mult
Va trebuie urmatoarele coduri CAEN
3831- Demontarea (dezasamblarea) maşinilor şi a echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor
4531 Comerţ cu ridicata de piese şi accesorii pentru autovehicule
4532 Comerţ cu amănuntul de piese şi accesorii pentru autovehicule
4511 Comerţ cu autoturisme şi autovehicule uşoare (sub 3,5 tone)
4519 Comerţ cu alte autovehicule
multumesc mult