avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 879 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Ce Cod CAEN e necesar pentru .. Dezmembrari auto si ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Ce Cod CAEN e necesar pentru .. Dezmembrari auto si vanzari auto ?

Ce Cod CAEN e necesar pentru .. Dezmembrari auto si vanzari auto ? multumesc mult
Cel mai recent răspuns: AdyCta , utilizator 17:00, 4 Aprilie 2012
Va trebuie urmatoarele coduri CAEN
3831- Demontarea (dezasamblarea) maşinilor şi a echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor
4531 Comerţ cu ridicata de piese şi accesorii pentru autovehicule
4532 Comerţ cu amănuntul de piese şi accesorii pentru autovehicule
4511 Comerţ cu autoturisme şi autovehicule uşoare (sub 3,5 tone)
4519 Comerţ cu alte autovehicule
multumesc mult

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pfa, asociatie familiala sau? laviscoala laviscoala Buna ziua, va rog sa mi dati un sfat, sotul meu dezmembreaza cateva masini (5-6 pe an) in curtea tatalui meu, ii este frica de eventuale reclamatii, de aceea ... (vezi toată discuția)
Cod caen dezmembare telefoane si vanzarea componentelor redbogdan89 redbogdan89 buna ziua, imi puteti spune si mie ce cod caen trebuie ales pentru dezasamblarea electronicelor(telefoane) si vanzarea pieselor dezmembrate? va multumesc (vezi toată discuția)
Neclaritate coduri caen - dezasamblare vs. demontare cornel_t12 cornel_t12 codul CAEN 4677 \"Comert cu ridicata al deseurilor si resturilor\" spune ca include demontarea autovehiculelor uzate si mai jos spune ca exclude demontarea ... (vezi toată discuția)