Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general firma suspendata
Discuție deschisă în Contabilitate în general

firma suspendata

Am o intrebare in anul 2010 mai am suspendat firma, de la contabil am primit inapoi toate documentele..am primit o amenda de 1000 de lei ca nu sunt depuse declaratiile si bilantul pe anul 2010,2011,2012 .Am fost la finate am platit jumatete din suma si mi s-a spus ca de urgent sa depun toate in zero.Declaratiile em putut face dar si bilatul tot pe zero fac?
Bilantul pe 2010 il depuneti cu utima balata a ex. fin.2010 ,daca ati avut activitate in 2010 nu poate fi pe zero,
o contabila stie ,daca ii duceti ultima balanta si ultimul bilant.