Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA - autorizare la domiciliul provizoriu
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA - autorizare la domiciliul provizoriu

Se poate autoriza oPFA care are domiciliu provizoriu la adresa de DOMICILIU PROVIZORIU?
Ce rost are sa infiintati PFA cu un domiciliu provizoriu! Pentru că după expirarea perioadei de valabilitate trebuie să vă prezentati din nou la Oficiul Registrului Comertului cu un nou document din care să rezulte dreptul de folosinta a spațiului.