Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Ce acte sunt necesare pentru infiintare intreprindere ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Ce acte sunt necesare pentru infiintare intreprindere individuala?

ce acte sunt necesare pentru infiitarea unei i.i. cu obiect de activitate vanzari auto si daca este necesar sa ai studii in domeniul de activitate pe care vrei sal practici?#-o
Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului, înregistrarea fiscală şi autorizarea funcţionării întreprinzătorilor persoane fizice titulari ai întreprinderilor individuale le gasiti aici:

[ link extern ]