Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... declaratie 112 intreprindere individuala
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

declaratie 112 intreprindere individuala

Intreprinderea individuala depune obligatoriu la trimestru declaratia 112? Sau mai poate completa decl 070 in care sa poata depune lunar declaratia 112!
depinde cati salariati are