avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1622 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... declaratie 112 intreprindere individuala
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

declaratie 112 intreprindere individuala

Intreprinderea individuala depune obligatoriu la trimestru declaratia 112? Sau mai poate completa decl 070 in care sa poata depune lunar declaratia 112!
Cel mai recent răspuns: serbanramona82 , utilizator 20:04, 9 Aprilie 2012
depinde cati salariati are
2

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Declaratie 112 la intreprinderi individuale sub_bass2002 sub_bass2002 Buna. Am o mica nelamurire. Am o intreprindere individuala unde am 2 salariati. Pana acum am depus declaratia 100 si 102 pe trimestru (la trei luni) si atunci ... (vezi toată discuția)
Depunere declaratia 112 in cazul contractului suspendat mihaela71 mihaela71 O intreprindere individuala cu un singur angajat care incepand cu 26.03.2012 a intrat in crestere copil pana la 2 ani.Are obligatia de a depune in continuare ... (vezi toată discuția)
Declaratia 010 buna seara, va rog sa ma lamuriti daca trebuie sa depun decl 010 pana la sf lunii la o intrep.indiv. infiintata anul trecut.pana acum am depus decl 200 si ... (vezi toată discuția)