Forum Discuţii juridice Executare silită plata executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

plata executare silita

buna seara.Trebuie sa platesc o suma de bani la un executor judecatoresc in urma unei datorii neplatite.Dupa cei dau banii,trebuie sa-mi dea vreun act pe loc ,sau un proces verbal de stingere a datoriei?ce dovada primesc ca am platit banii integral pe loc,si ca s-a stins datoria?Va multumesc pentru raspuns anticipat!
Bineinteles, veti primi inscrisuri eliberatoare care demonstreaza faptul ca debitul a fost stins.
va multumesc pentru rapiditatea raspunsului!