Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... prejudiciu judiciar
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

prejudiciu judiciar

buna ziua vreau sa stiu ce este ,,,!!! mi-a venit o foaie care ma chema pe data 19 -04 -2012, si vreau sa stiu ce insemna si cu c.i este ceva rau ?
Unde sunteti chemat? La politie, la parchet?
la poltia sector 3..pe bd uniri nr 72 ...nu stiu de ce ?
pe citatie scrie asa :ptr supravehere judiciar nu inteleg ce scrie va rog mult la ce se poate referi multumesc pentru raspuns
Duceti-va la politie la data si orele stabilite si va veti lamuri.
ContSters178374, utilizator