avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1000 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale acte necesare
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

acte necesare

Buna ziua!
As vrea sa stiu ce acte sunt necesare pentru a deschide un gater; mentionez ca am o firma de constructii din 2006.
Va multumesc!
Cel mai recent răspuns: george-neagu , moderator 11:42, 16 Aprilie 2012
Pentru inceput e bine sa contactati agentia de protectie a mediului de care apartineti pentru a va interesa care e procedura si actele de depus pentru obtinerea autorizatiei de mediu. Informatii aveti si la adresa de net [ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Acordul proprietarilor pentru in cazul unui activitati desfasurate in imobilul alaturat viorelh viorelh Buna ziua, As vrea sa stiu daca este necesar acordul proprietarilor blocului nostru daca in imobilul din vecinatate( practic la 5 m de bloc) se va ... (vezi toată discuția)
Infiintare spalatorie auto DaDire DaDire as dori sa infiintez ( construiesc ) o spalatorie auto . Ar putea sa mi indrume care va pasii ? multumesc ! (vezi toată discuția)
Transfer autorizatii pe alta firma ArsenalCafe ArsenalCafe Buna ziua, din motive juridice suntem in impasul de a Închide societatea comercială urmând ca apoi sa deschidem un nou SRL, întrebarea mea este dacă se ... (vezi toată discuția)