Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale acte necesare
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

acte necesare

Buna ziua!
As vrea sa stiu ce acte sunt necesare pentru a deschide un gater; mentionez ca am o firma de constructii din 2006.
Va multumesc!
Pentru inceput e bine sa contactati agentia de protectie a mediului de care apartineti pentru a va interesa care e procedura si actele de depus pentru obtinerea autorizatiei de mediu. Informatii aveti si la adresa de net [ link extern ]