avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 586 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale infiintare spalatorie auto
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

infiintare spalatorie auto

as dori sa infiintez ( construiesc ) o spalatorie auto . Ar putea sa mi indrume care va pasii ? multumesc !
Cel mai recent răspuns: george-neagu , moderator 17:59, 20 Aprilie 2012
Informatii aveti la adresa [ link extern ]
Cea mai importanta e autorizatia de mediu pentru care aveti informatii la adresa [ link extern ]
Vedeti ce conditii vi se cer, contactati si agentia de mediu de care apartineti pentru a afla amanunte si tarife pentru obtinerea ei, si daca doriti sa va asumati toate acestea, incepeti procedurile de infiintare.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Avize/autorizatii pentru intreprinderi individuale: intretinere si reparatii auto Cornito Cornito Am infiintat de curind o Intreprindere Individuala cu obiect de activitate intretinere si reparatii auto,si nu stiu ce avize sau autorizatii se cer. Specific ... (vezi toată discuția)
Cum infiintez spalatorie auto tofeni tofeni as dorii sa deschid o spalatorie auto poate cineva sa-mi spuna ce trebuie sa fac pas cu pas [infintare firma,constructie, autorizatii] detin doar terenul(canal ... (vezi toată discuția)
Intreprindere individuala ContSters137621 ContSters137621 Buna ziua, am urmatoarele intrebari: - care sunt pasii pentru a infiinta o intreprindere individuala? - o intreprindere individuala poate avea angajati? - ... (vezi toată discuția)