Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale infiintare spalatorie auto
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

infiintare spalatorie auto

as dori sa infiintez ( construiesc ) o spalatorie auto . Ar putea sa mi indrume care va pasii ? multumesc !
Informatii aveti la adresa [ link extern ]
Cea mai importanta e autorizatia de mediu pentru care aveti informatii la adresa [ link extern ]
Vedeti ce conditii vi se cer, contactati si agentia de mediu de care apartineti pentru a afla amanunte si tarife pentru obtinerea ei, si daca doriti sa va asumati toate acestea, incepeti procedurile de infiintare.