Forum Discuţii juridice Executare silită INTREBARE
Discuție deschisă în Executare silită

INTREBARE

BUNA ZIUA..AM SI EU O INTREBARE..ASTAZI AM PRIMIT DE LA EOS KSI O INSTINTARE CUM CA SUNT DATOR SI MA VOR EXECUTA SILIT..SUNT DATOR LA BANCA BCR ROMANIA ..NU AM MAI PLATIT CREDITUL DE 4 LUNI..SINCER EU VREAU SAL PLATESC DAR MOMENTAN NU DISPUN DE BANI NECESARI..SI IN MOMENTUL DE FATA IN AFARA DE HAINELE DE PE MINE NU AU CE SA IMI IA..CE MA SFATUITI..MULUMESC ANTICIPAT
Sa platiti! Chiar daca banca nu a constituit o garantie pentru creditul dvs, un patrimoniu tot aveti. Asa ca executarea silita se va afectua asupra activului din patrimoniu.
Saru_Stefania, utilizator
daca pentru hainele care sunt pe dumneavoastra nu aveti acte , puteti sta linistit
Cel mult vei fi in baza de date cu rau platnici. un alt credit va fi refuzat de orice institutie financiar bancara in viitor.
cel mai bine ar fi sa le explicati ca nu puteti sa platiti acum dar ca doriti sa o faceti in viitor .
av. Costi Boncu