Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Consilierii juridici pot infiinta PFA?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Consilierii juridici pot infiinta PFA?

Consilierii juridici pot sa isi deschida PFA?
Activitatile din clasa "CAEN 6910-Activităţi juridice" pot fi efectuate numai de catre avocat.

Pot sa deschida PFA cu orice cod CAEN inafara de 6910-Activităţi juridice
Atentie daca sunteti functionar public.
Puteti sa va faceti un PFA pentru consultanta in management ...
consultanta in management sigur ! nu este suficient CONSULTANTA este una si partea operativa nu permite FURTUL INTELECTUAL redactare de documente JURIDICE ( caen 6910) dar nu va COMPLICATI : daca doriti sa faceti infiintari-depuneri documente solicitati caen :secretariat , activitati combinate de secretariat-persoane JURIDICE ,profesii libere, PFA, pentru persoane fizice caen 9700- secretariat si nu uitati CURIERAT: on-line, posta, etc. si alte coduri caen : intermediere SEDII sociale/puncte de lucru , nu merita sa prestezi o profesie LIBERA daca ai mai multe specalizari , nu este rentabil esti limitat daca vrei sa faci de la A la Z .

NU va recomand sa faceti infiintari ON line mai ales PFA exista C.I . false aveti nevoie de mai multi martori-ATENTIE!

NU faceti continutul actelor JURIDICE colaborati cu avocati, notari.
olden, utilizator