Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa auto

buna ziua, vreau sa stiu , daca mai pot recupera taxa auto platita in februarie 2010 pentru un opel astra si ce trebuie sa fac. va multumesc
da, cu siguranta
trebuie efectuata procedura prealabila cu Finantele , si, dupa ce aveti raspunsul lor de refuz de restituire sepoate introduce actiune in contencios pe rolul Tribunalului