Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 consultanta SSM
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

consultanta SSM

Care sunt codurile CAEN pentru activitatea de consultant in domeniul securitatii muncii?
luizzasm a scris:

Care sunt codurile CAEN pentru activitatea de consultant in domeniul securitatii muncii?

Puteti merge pe acest cod :
7022 Activitati de consultanta pentru afaceri si management
Va multumesc.
Eu nu am stiut cum sa aleg codurile de activitate si am ales :
pentru activitatea principala codul 7490
pentru activitate secundara am ales codurile : 7830, 8299 si 9609.
In cazul meu alegerea inseama ca este grestia pentru PFA, eu doresc sa dau consultanta in domeniul securitatii muncii, fiind abilitata ca coordonator serviciu prevenire si protectie in carul serviciului extern.
Va rog daca se mai poate spuneti-mi si mie pasii pentru a include si acest cod CAEN, S-AU CE MA SFATUITI?
Adaugati si codul 7022 pe langa celelalte ocazie cu care puteti preciza care sa fie codul activitatii principale in aceste conditii.