Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CIM PERIOADA DETERMINATA - URGENT
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CIM PERIOADA DETERMINATA - URGENT

daca din cim cu perioada determinata care expira la 01.05.2012, dorim sa il prelungim si sa il transformam in cim pe perioada nedeterminata, este suficient un act aditional?
Da, este suficient sa se incheie un act aditional in acest sens...