avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 536 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... schimbare pt banca
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

schimbare pt banca

schimbarea domiciliului in CI la o adresa noua ( apt pers l-am vandut ) trebuie sa anunt la fisc , finante sau in alta parte ca atunci cand banca unde am un credit neachitat din ,, N " MOTIVE ma va cauta sa nu mai apar figurat la adresa veche a apt vandut ?
Cel mai recent răspuns: ContSters194995 , utilizator 15:56, 27 Aprilie 2012
Si nu ar fi mai simplu sa anuntati direct la banca? La finante se inregistreaza schimbarea oricum.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Executare veche. buna ziua, am avut un credit luat în 2007 si ... Alexbogdan89 Alexbogdan89 EXECUTARE VECHE. Buna ziua, Am avut un credit luat în 2007 si refinanțat in 2010 dupa un accident major care mi-a lăsat fără loc de munca si fără ... (vezi toată discuția)
Ultima rata platita la banca ANUSCKA ANUSCKA BUNA ZIUA! IN MARTIE 2006, AM ACHITAT ULTIMA RATA LUNARA PT UN CREDIT DE NEVOI PERSONALE , FACUT LA O BANCA COMERCIALA, EVIDENT CA PERSOANA FIZICA, CREDIT ... (vezi toată discuția)
Schimbare domiciliu cif ana.nge ana.nge Buna ziua. Am domiciliul in provincie, dar lucrez ca av. colaborator la o firma din Bucuresti. In 2021 m-am mutat la alta firma si am depus formularele de ... (vezi toată discuția)