Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... schimbare pt banca
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

schimbare pt banca

schimbarea domiciliului in CI la o adresa noua ( apt pers l-am vandut ) trebuie sa anunt la fisc , finante sau in alta parte ca atunci cand banca unde am un credit neachitat din ,, N " MOTIVE ma va cauta sa nu mai apar figurat la adresa veche a apt vandut ?
Si nu ar fi mai simplu sa anuntati direct la banca? La finante se inregistreaza schimbarea oricum.