Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Exista vreo posibilitate de finantare?
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Exista vreo posibilitate de finantare?

Buna ziua,

Ma intereseaza sa stiu daca exista o posibilitate de finantare a unui Cabinet Individual Stomatologic recent infiintat fara activitate profesionala deocamdata ,deoarece suntem in faza de obtinere a aprobarilor si autorizatiilor insa mai avem nevoie de cateva investitii iar banii sau cam dus.....
Am uitata sa va spun ca acest cabinet va functiona in mediul rural.
Multumesc tuturor pentru sfaturi!
In principiu va incadrati pentru accesare masura 312:
[ link extern ] /
Cititi detaliile in acest site.
Fondurile pentru cabinete medicale individuale sunt doar pentru modernizare.
Puteti lua legatura cu cei de la OJDRP din judet pentru detalii
Masura 312 se lanseaza in august, in principiu este timp.
Succes