avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 180 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Exista vreo posibilitate de finantare?
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Exista vreo posibilitate de finantare?

Buna ziua,

Ma intereseaza sa stiu daca exista o posibilitate de finantare a unui Cabinet Individual Stomatologic recent infiintat fara activitate profesionala deocamdata ,deoarece suntem in faza de obtinere a aprobarilor si autorizatiilor insa mai avem nevoie de cateva investitii iar banii sau cam dus.....
Am uitata sa va spun ca acest cabinet va functiona in mediul rural.
Multumesc tuturor pentru sfaturi!
Cel mai recent răspuns: Daniela Bolog , Consultant credite si finantari 14:23, 29 Aprilie 2012
In principiu va incadrati pentru accesare masura 312:
[ link extern ] /
Cititi detaliile in acest site.
Fondurile pentru cabinete medicale individuale sunt doar pentru modernizare.
Puteti lua legatura cu cei de la OJDRP din judet pentru detalii
Masura 312 se lanseaza in august, in principiu este timp.
Succes

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cabinet stomatologic mediu rural gaby76 gaby76 buna ziua Doresc sa incep o activitate in mediu rural avand ca obiect servicii stomatologice. Ce linii de finantare pot accesa pentru deschiderea ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene nerambursabile pentru cabinet stomatologic pacurariu maria pacurariu maria Buna ziua, vreau sa stiu daca exista si cum pot accesa fonduri nerambursabile pentru un cabinet stomatologic in mediul rural.Cabinetul individual este ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene nicu_maryia nicu_maryia Buna ziua.As dori sa stiu si eu daca pot obtine un imprumut de la fondurile europene pentru o firma individuala ? (vezi toată discuția)