Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... comision analiza dosar?
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

comision analiza dosar?

am depus actele necesare acordarii unui credit necesar achizitionarii unui apartament, la BCR, din cate imi amintesc am semnat ca sunt de acord sa fiu verificat in baza de date a biroului de credite. Am fost ulterior anuntata de BCR ca mi s-a aprobat acel credit pe care l-am solicitat. Intre timp lucrurile s-au schimbat, a venit criza si m-am razgandit, nemaidorind sa fac acel credit. Mentionez ca nu am apucat sa semnez cu BCR nici un contract de credit. Acum am fost anuntata de la BCR ca va trebui sa achit taxa de analiza dosar 500 ron. Daca nu achit ce mi se poate intampla? Este legal ceea ce mi se cere?
unde ma pot adresa?