Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii plata retroactiva a indemnizatiei de crestere copil
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

plata retroactiva a indemnizatiei de crestere copil

am avut poprire de la fisc si am ridicat-o. statul nu se grabeste sa-mi dea indemnizatia de crestere copil pe lunile restante. ce trebuie facut? termenul de plata e 25 a lunii si pe mai inca nu s-a facut plata, dar pe aprilie si martie nu am primit datorita popririi
Adresati-le o petitie, in acest sens... sau intrati in audienta la directorul AJPIS.