Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Daca am domiciliul intr-un judet,si terenul arabil ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Daca am domiciliul intr-un judet,si terenul arabil care vre-au sa-l inscriu la APIA,este in altul,pot intocmi dosarul la APIA,in raza careia am domiciliul?

Faptul ca locuiesc in alt jud. la aprox.300km,de locul unde detin prin T.P. un teren arabil, si ca sa nu fac pre-a multe drumuri,as vrea sa intocmesc documentatia la APIA,in raza careia am domiciliul,si sa merg pregatit cu tot ce trebuie,cred ca ar fi m-ai simplu.,poate este cineva m-ai in tema ..,dintre dvs...
Gion_71, utilizator
nu, trebuie sa depuneti la apia unde este terenul
Cel mai sigur luati legatura cu centrul APIA din judetul unde este terenul
[ link extern ]