Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... excluderea la plata apia
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

excluderea la plata apia

Cum reusim sa gasim "Ghidul inspectorului care efectueaza controlul pe teren"?
Astfel am putea depista erorile pe care le fac pe parcursul controlului.
Poate va este de folos:
[ link extern ]