Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate De unde obtin adeverinta care sa ateste ca nu am ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

De unde obtin adeverinta care sa ateste ca nu am venituri?

Unde pot face cerere sau unde trebui sa ma aduc , pentru a arata ca nu am venit si nimic pe numele meu ? Va multumesc anticipat !
Administratia fiscala pentru un certificat fiscal din care sa rezulte ca nu aveti venituri impozabile.