avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 964 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate De unde obtin adeverinta care sa ateste ca nu am ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

De unde obtin adeverinta care sa ateste ca nu am venituri?

Unde pot face cerere sau unde trebui sa ma aduc , pentru a arata ca nu am venit si nimic pe numele meu ? Va multumesc anticipat !
Cel mai recent răspuns: AV. GABRIELA GERBER , Avocat 10:29, 7 Mai 2012
Administratia fiscala pentru un certificat fiscal din care sa rezulte ca nu aveti venituri impozabile.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inchidere pfa maria dinca maria dinca Buna ziua. As dori sa stiu care sunt pasii ce trebuie urmati pentru a inchide un PFA. Unde trebuie sa merg si ce trebuie sa fac. Mentionez ca nu am platit ... (vezi toată discuția)
Administrator nerezident are nevoie de nif danap2001 danap2001 stiu ca exista 2 posibilitati de inregistrare a administratorului nerezident in RO: un CNP dat de biroul de emigrari sau NIF de la administratia financiara ... (vezi toată discuția)
Inchiriat apartament proprietate personala in alta localitate decat cea care apare pe buletin Anelie Anelie Buna seara, Detin in apartament proprietate personala in Bucuresti, sector 1, cumparat de mine inainte de casatorie. Acum am alt nume de familie, prin ... (vezi toată discuția)