avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1041 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CCM 282-2008 la nivelul ramurii din industria lemnului
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CCM 282-2008 la nivelul ramurii din industria lemnului

Buna ziua!
va rog cine poate sa-mi spuna daca
mai este valabil CCM 282-2008 la nivelul ramurii din industria lemnului sau a expirat?
Multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:55, 7 Mai 2012
Contract colectiv de muncă unic la nivelul ramurii industriei lemnului CCMUR (exploatarea forestieră, prelucrarea primară a lemnului, fabricarea produselor stratificate din lemn, a altor produse din lemn şi alte activităţi industriale) pe anii 2008-2012 din 11/04/2008 a expirat la data de 11.04.2012

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Salarii compensatorii lungu_iulia lungu_iulia De curand am fost data in somaj fara nici un salariu compensatoriu. Am lucrat la ei in firma 6 ani si stiu ca la nivel national se acorda 1 salariu ... (vezi toată discuția)
Concediere individuala cu art.65 alin (1) coroborat cu art.73 din codul muncii antoheionel antoheionel Sunt inginer de industria lemnului din anul 2004. Ieri am primit o notificare din partea conducerii firmei ca sunt concediat cu art. 65 alin (1) coroborat cu ... (vezi toată discuția)
Salarii camicami camicami Ce mai stiti despre Contr.Colectiv de Munca ptr.2011 ? S-a semnat,s-a publicat ? Folosim sau nu salariul minim de 700 lei si indicii prevazuti ptr.2011,sau ... (vezi toată discuția)