Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CCM 282-2008 la nivelul ramurii din industria lemnului
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CCM 282-2008 la nivelul ramurii din industria lemnului

Buna ziua!
va rog cine poate sa-mi spuna daca
mai este valabil CCM 282-2008 la nivelul ramurii din industria lemnului sau a expirat?
Multumesc
Contract colectiv de muncă unic la nivelul ramurii industriei lemnului CCMUR (exploatarea forestieră, prelucrarea primară a lemnului, fabricarea produselor stratificate din lemn, a altor produse din lemn şi alte activităţi industriale) pe anii 2008-2012 din 11/04/2008 a expirat la data de 11.04.2012