Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Citatie primarie
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Citatie primarie

am primit de la primarie o citatie in care scrie asa dosar nr [EDITAT] din 05.10.20011si scrie ca am sa le dau o suma de bani de 1.076.00lei eu nici nu stiu de ea si mai frumos din 2011 poate sa imi vina acuma citatia
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Primaria nu este o institutie abilitata sa emita citatii.
Cititi cu atentie documentul, teoretic in cuprinsul lui trebuie sa scrie ce reprezinta suma de bani, pentru ce vi imputa plata acestei sume.