avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 606 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Citatie primarie
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Citatie primarie

am primit de la primarie o citatie in care scrie asa dosar nr [EDITAT] din 05.10.20011si scrie ca am sa le dau o suma de bani de 1.076.00lei eu nici nu stiu de ea si mai frumos din 2011 poate sa imi vina acuma citatia
Ultima modificare: Marți, 8 Mai 2012
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Cel mai recent răspuns: Lucian Huzum , Consilier juridic 16:11, 7 Mai 2012
Primaria nu este o institutie abilitata sa emita citatii.
Cititi cu atentie documentul, teoretic in cuprinsul lui trebuie sa scrie ce reprezinta suma de bani, pentru ce vi imputa plata acestei sume.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Paguba adusa institutiei de un functionar public vasilica53 vasilica53 In urma controlului efectuat mi-sa descoperit o lipsa in gestiune,in perioada 01.01.2008-27.11.2008 ,fara sa stiu am depus banii imediat.Nu am asteptat decizia ... (vezi toată discuția)
Ajutor de somaj neacordat alex1007 alex1007 Buna ziua. Va supun atentiei cazul meu: din septembrie 2013 sunt somer cu indemnizatie. Am depus dosarul cu toate actele necesare, insa am o problema: in acest ... (vezi toată discuția)
Prima de pasti luata inapoi!!!! nicoleta2007 nicoleta2007 Buna ziua, as avea si eu o intrebare foarte importanta. Poate mai sunt si alte persoane care au fost in aceeasi situatie cu mine. Sunt angajata ca functionar ... (vezi toată discuția)