Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... masura 112
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

masura 112

Este necesara diploma de absovire a cursurilor de specialitate sau este suficienta si adeverinta?
Cititi ghidul solicitantului pentru aceste lamuriri, cat si pentru alte detalii.
[ link extern ] /
L-am citit insa parerile sunt impartite: eu inteleg ca este suficienta adeverinta, insa consilierii sustin ca fara diploma, totul e in zadar. D-voastra ce parere aveti?
Este posibil ca sa fie un criteriu de departajare la selectia dosarelor, deoarece sunt foarte multe cereri...Incercati sa aflati lamuriri de la OJDRP din judetul dvs.