Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Plangere impotriva rezolutiei
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Plangere impotriva rezolutiei

am contestat si eu un raspuns primit de la prim procuror Sibiu la o plangere penala,si am primit ca raspuns( continuarea cercetarilor,se comunica)si de 4luni de zile nu am mai primit nici-un raspuns,ce ar trebui sa fac???
In aceasta situatie ar trebui sa sa asteptati finalizarea cercetarilor care au fost reluate , si , cu siguranta veti fi informat la momentul oportun.
Pana atunci insa nu va impiedica nimic sa va interesati personal despre stadiul dosarului.
multumesc pt raspuns la asta m-am gandit si eu