Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Information
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Information

Hello people! Am sa apelez din nou la ajutorul dvs. si am sa va rog, daca se poate, sa-mi spuneti si mie cum ajung de la Autogara Militari- sect 6 Bucuresti ,la Romexpo sect 1, unde isi are sediul Kanal D? Ce mijloace de transport in comun trebuie sa iau? Cu metroul pana unde pot sa merg de la Pacii? cam cat dureaza sa ajung de la Autogara Militari la sediul Kanal D? Va rog mult de tot sa ma sfatuiti in aceasta privinta.....Multumesc anticipat!
Mergeti cu metroul de la Pacii pana la Piata Unirii unde schimbati cu M2 si mai mergeti 2 statii pana la Piata Romana. Iesiti din metrou si luati autobuzul 331 sau 131 pana la Piata Presei Libere, unde gasiti Romexpo. In maxim o ora puteti parcurge acest traseu.
Multumesc mult ptr. ajutor! Mult succes in tot ceea ce intreprindeti!
Un week-end placut! Si cat mai putin "umed"!:)) :-p
Hello people! Revin aici,si va cer din nou ajutorul...Astfel ca, va rog, daca se poate,sa-mi spuneti si mie cum ajung de la Autogara Militari la sediul Studio Moderna ? Ce mijloace de transport in comun trebuie sa iau? Cu metroul pana unde pot sa merg de la Pacii?
Multumesc anticipat! Un week-end cat mai placut si mai "racoros"!:)