Forum Discuţii juridice Executare silită EXECUTARE SILITA
Discuție deschisă în Executare silită

EXECUTARE SILITA

Buna ziua.As dori si eu un raspuns la o intrebare va rog.Daca eu nu lucrez la fel si sotia nu am nimic pe numele meu si stau in casa parintilor mei,ce lucruri imi pot fi executat silit?Nu am pus nimic gaj .
Nu aveti nimic, nu au ce executa. Probabil va vor trimite tot felul de somatii, va vor tine sub observatie o anumita perioada de timp in caz ca realizati cumva venituri care pot fi executate.
va multumesc frumos pentru raspuns.