Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... masura 141 apdrp
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

masura 141 apdrp

Buna ziua! Daca o persoana este in concediu de crestere a copilului pana in octombrie 2012 poate depune dosarul pentru masura 141 la apdpr?
Dosarul se poate depune, dar deasemenea trebuie sa se autorizeze conform OUG 44 ca PFA, I.I., I.F. In aceste conditii plata indemnizatiei pentru cresterea copilului se suspenda incepand cu ziua urmatoare celei in care beneficiarul realizeaza venituri profesionale supuse impozitului pe venit potrivit prevederilor Legii nr. 571/2003, cu modificarile si completarile ulterioare conform OUG 148/2005
Cititi si
[ link extern ] /